Wspieramy rozwój innowacyjnie!
Wspieramy rozwój innowacyjnie!

Wolontariat w naszej Fundacji 

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę o wolontariacie.

 

Zobacz, jak robią to inni - dołącz do naszego grona, jeśli widzisz przestrzeń dla własnego rozwoju a dobrowolna, nieodpłatna praca ma dla Ciebie sens.

 

Poznaj nasze działania i wolontariuszy. Sprawdź również naszą aktualną ofertę>>

 

Nasi wybrani wolontariusze

Fotis Papadopoulos - wolontariusz AISEC. Grek, mieszkaniec Aten. Student nauk społecznych. W lipcu 2015, przez ponad 3 tygodnie koordynował i prowadził zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Tolerancja i wielokulturowość". Zajęcia odbywały się zarówno w siedzibie Fundacji, jak i w plenerze, w wybranym miejscach Wrocławia. W lipcu 2015 współorganizator wydarzenia "Spotkanie z kulturą świata" w naszej Fundacji, z udziałem wolontariuszy ISEC z wielu krajów.

Magdalena Czaja - absolwentka kierunku socjologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma doświadczenie zawodowe w pracy socjalnej, zarządzaniu projektami, organizacji szkoleń, analizie i sprzedaży usług rekrutacyjnych. W Fundacji zaangażowana w wolontariat akcyjny. W tym zakresie czerpie również z poprzednich doświadczeń, np.udział w akcjach: "Odważni Wygrywają" oraz "Daję Głowę" we Wrocławiu. Wspiera także ogranizacyjnie nowe projekty w Fundacji. Miłośniczka tańca i teatru.

Ewelina Dziadosz - pasjonatka tańca, teatru, muzyki, rękodzieła. Działała w amatorskiej grupie teatralnej oraz w sekcji tanecznej lokalnego domu kultury. Obecnie studiuje we Wrocławiu. Kilkuletnie doświadczenie w animacji i wolontariacie. W Fundacji działa od X.2015 z wielkim zaangażowaniem jako wolontariusz w projekcie "Inkubator dla rodzica. Podnoszenie aktywności rodziców uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych przez tworzenie grup wsparcia w lokalnych społecznościach" edycja I oraz edycja II oraz w projekcie "Animator kultury". Prowadzi m.in. zajęcia edukacyjne dla dzieci na podstawie własnych scenariuszy.

Marta Kucharska - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego - Wydział Prawa Administracji i Ekonomii. Pasjonatka sportu, tańca, powieści młodzieżowych i przygodowych. W Fundacji HELIOS, wraz z innymi Wolontariuszami prowadzi zajęcia edukacyjne i animacje dla dzieci Uczestników projektu "Inkubator dla rodzica i opiekuna ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych" edycja II - 2016/2017.

Marta Zadurowicz - absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i terapeutycznej. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim kierunek: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Kilkuletnie doświadczenie w pracy wolontariackiej w organizacjach pozarządowych, w tym w ramach warsztatów terapii zajęciowej oraz wspomagania osób z niepełnosprawnością. W 2013 roku zaangażowana także w wolontariat na Ukranie - praca dydaktyczno-wychowawcza z dziećmi. W Fundacji zaangażowana jako wolontariusz koordynujący zajęcia psychoedukacyjne w projekcie "Inkubator dla rodzica. Podnoszenie aktywności rodziców uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych przez tworzenie grup wsparcia w lokalnych społecznościach". Ponadto aktywna wolontariuszka w projekcie "Animator kultury".

Wybrane działania wolontariuszy w naszej Fundacji

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
W celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników i poprawy funkcjonalności korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies. Copyright © 2012 Fundacja HELIOS

Zadzwoń

E-mail

Dojazd