Wspieramy rozwój innowacyjnie!
Wspieramy rozwój innowacyjnie!

O naszej Fundacji

Jest wiele powodów, dla których fundator bądź grupa fundatorów powołuje do życia fundację.

Nami kierują inspiracje! Inspiracje, by każdemu - według jego potrzeb, pomóc w rozwoju, szczególnie w zakresie edukacji.
Zdobywane przez lata doświadczenie uświadomiło nam, że z brakiem podstawowej edukacji oraz możliwości rozwoju zawodowego można sobie radzić działaniami oddolnymi, w mikroskali. Wymaga to jedynie determinacji i wrażliwości.
Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Osobistego HELIOS została powołana w celu niesienia pomocy wszystkim, którzy pragną osobistego rozwoju spotykając się jednocześnie z różnymi życiowymi przeszkodami.


Misją Fundacji jest popularyzowanie wartości, postaw i zachowań społecznych,

a w szczególności dążenia do osobistego rozwoju, przedsiębiorczości, kreatywności, postaw obywatelskich oraz odwagi cywilnej w życiu publicznym. Celem Fundacji jest zarówno osobisty rozwój korzystających z naszego wsparcia, jak i wszystkich współpracowników - jesteśmy organizacją uczącą się.

 

Fundacja jest członkiem Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Federacji Organizacji Służebnych Mazowia oraz Dolnośląskiej Rady ds. Młodzieży.

 

Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Osobistego HELIOS to organizacja nieprowadząca działalności gospodarczej.

 

Prezentacja działalności Fundacji

ePaper
Misja fundacji, zarząd, projekty, heliosi, biuro porad obywatelskich i prawnych

Udostępnij:
Folder Fundacji
Folder_HELIOS.pdf
Dokument PDF [1.1 MB]
Portfolio Fundacji
Plik MP4
HELIOS_Portfolio_2015.mp4
Plik audio MP3 [28.3 MB]

Kim są HELIOSI?

Najbardziej wytrwałych, wkładających najwięcej wysiłku w rozwój osobisty nazywamy HELIOSAMI.

Co roku powołana w tym celu Kapituła nagradza naszych HELIOSÓW specjalnymi nagrodami i wyróżnieniami w kategoriach: kultura, edukacja, innowacyjność, rozwój osobisty.

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
W celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników i poprawy funkcjonalności korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookies. Copyright © 2012 Fundacja HELIOS

Zadzwoń

E-mail

Dojazd